Sosyal Medyada Güler

Salam

 • Macar Salam (800 Gr)

  %100 Dana Eti

  %100 dana salamlar  Dana eti ve yağı, tuz ve çeşitli baharatlar özel bir makinede karıştırılarak hamur haline getirilir. Bu hamur daha sonra macar salam için hazırlanmış özel kılıflara doldurulur ve buhar fırınlarında pişirilir

 • Macar Salam (250 Gr)

  %100 Dana Eti

  %100 dana salamlar için; Dana eti ve yağı, tuz ve çeşitli baharatlar özel bir makinede karıştırılarak hamur haline getirilir. Bu hamur daha sonra macar salam için hazırlanmış özel kılıflara doldurulur ve buhar fırınlarında pişirilir.

 • Dİlimli Macar Salam (110 gr)

  %100 Dana Eti

  %100 dana salamlar için; Dana eti ve yağı, tuz ve çeşitli baharatlar özel bir makinede karıştırılarak hamur haline getirilir. Bu hamur daha sonra macar salam için hazırlanmış özel kılıflara doldurulur ve buhar fırınlarında pişirilir.Dilimlenerek vakum ambalaj yapılır.

 • Dİlimli Macar Salam (60 gr)

  %100 Dana Eti

  %100 dana salamlar için; Dana eti ve yağı, tuz ve çeşitli baharatlar özel bir makinede karıştırılarak hamur haline getirilir. Bu hamur daha sonra macar salam için hazırlanmış özel kılıflara doldurulur ve buhar fırınlarında pişirilir.Dİlimlenerek vakum ambalaj ile paketlenir.

1

Salam” kategorisinde Toplam 4 Ürün Bulundu.